Herman Bistroo & Baar avas uksed 2015. mais ajaloolises Hermannuse Majas. Oleme oma olemuselt värvilised ja mõnusad. Meie juures saab kiiresti ja hästi süüa- nagu õigele bistroole kohane! Enamus toitudest on ikka maitsvalt “ebatervislikud”, et tuua vaheldust kodumenüüsse ja vahel natuke patustada. Joogikaardilt leiab igaüks midagi: alkovabad kokteilid ja lai valik mojitosid ning džinn & toonikuid ootavad teid!

Suurelt telekaekraanilt näeb spordiülekandeid, mängida saab lauamänge ja vahel eksivad meie juurde ära ka erinevad esinejad ning muidu vahvad tegelased.

Suvel oleme avatud igapäevaselt, sügisest vähendame vastavalt külastatavusele avamispäevi. Talvel oleme ikka nädalavahetustel avatud ja ootame Teid maitsavaid snäkke ja kokteile nautima.

Jälgi meid Facebookis, et kursis olla kiiresti kursis kõige olulise ja huvitavaga.

 

Sinu Herman

Kontakt

Karja 1a, Haapsalu

info@hermanhaapsalu.ee

Bistroo & Baar: +372 4737131

Majutus & muu küsimused: +372 59 031 395

Herman Bistro & Bar

 

Avatud:

K 16-22:30
N 12-22:30

R 16-02
L 12-02
P 12-20

 

Visit Haapsalu poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.