Herman Bar & Bistro, mis avas oma uksed aastal 2015, on lokaal ja vaba aja veetmise koht Haapsalu tegusas vanalinnas. Suvel sooja ilmaga leiate meilt värskenduseks laia valiku kokteile või külma õlu, jahedamate ilmade korral saate Hermanis kamina ääres kakaod nautida. Samuti on meid külastades täis kõht garanteeritud! Joogikaart ja menüü on meil suur ja lai ehk kõik leiavad siit endale midagi.


Kui otsite kohta, kus sõpradega, perega või omapead aega veeta, on Herman just see koht, kuhu tulla! Meil on meelelahutuseks lauamänge, telekast näitame sporti ning vahepeal satub majja ka DJ.

Meie kurikuulsas VHS-is ehk maja keldrikorrusel toimub aeg ajalt ka erinevaid üritusi - beer pongi turniiridest kuni drum&bass pidudeni. Soovi korral on võimalik ka eraüritusteks välja rentida. Keldrikorrus on piisavalt privaatne, aga samas trepiga ühendatud ülemise korrusega. Olemas on kõik vajalik- baariletist helitehnikani.

Suvisel perioodil oleme avatud iga päev ning jahedamate ilmade saabudes nädalavahetuseti, seega saate meid aastaringselt külastada!

Meie maja teisel korrusel asub ka külalistemaja nimega Hermannuse Maja. Selle kohta leiad rohkem infot ja saadavust Bookingust. Soovides teha otsebroneeringut, leiad kodulehelt vajalikud kontaktid.

Kui soovid kursis olla Hermanis toimuvate ürituste ja muude huvitate uudistega, jälgi meid Facebookis ja Instagramis.

good, good!
times, times!

Kontakt

Karja 1a, Haapsalu

info@hermanhaapsalu.ee

Bistroo & baar: +372 4737131

Majutus & muud küsimused: +372 59 031 395

  Herman Bistro & Bar

 Herman Bistro & Bar

 

Avatud:

R 16-02
L 12-02
P 12-20

Visit Haapsalu poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.